Saç Dökülmesine Karşı Alınabilecek Önlemler

saç dökülmesi

Saç DökülmesiTestosteron hormonu, erkeklerin vücudunda olumlu ya da olumsuz olarak etkide bulunurlar. Her şeyin normal düzeyde olması, vücudun sağlıklı olduğunu gösterir. Ancak hormon seviyelerindeki alçalma ya da yükselme, birtakım sorunların oluşmasına neden olur. Testosteron hormonunun seviyesinde azalma meydana geldiğinde, saç dökülmesi meydana gelir.

Kulis Estetik ve Güzellik Merkezi, erkeklerin saç dökülmelerine karşı alınabilecek önlemleri sıralamaktadır. Saç dökülmesinde birinci etken karşı konulamayacak olan genetik özelliklerdir. Bunun yanı sıra eğer genetik olarak bu sorunu yaşamadığınızı düşünüyorsanız, üzüntü, stres gibi etkenler de saçlarınızın dökülme sebeplerinden olabilir. Saçlarınızın bakımını tam anlamıyla yapamamanız, yanlış tipte şampuan ve saç bakım kremleri kullanmanız, saçlarınızın dökülmesine sebep olacak durumlar arasındadır.

Kulis Estetik ve Güzellik Merkezi, saç dökülmesine bir çözüm olarak saç dökülme sebebinizi belirleyerek saç ekimi yapmaktadır. Türkiye saç ekimi merkezimize gelmeden, online saç analizi yaptırmanız da mümkündür. İnternet sitemize girerek saç tipinizi, saç renginizi, herhangi bir hastalık geçirip geçirmediğinizi ve saçınıza ait 3 ayrı fotoğrafı bizlere göndererek, online saç analizi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın